Limodor - Air VitalLimodor - FM

Privítame Vás v priestoroch našej novej

obchodnej prevádzky v Bratislave


ul. DVOJKRÍŽNA č. 47, Podunajské Biskupice
(v blízkosti železničnej stanice)


Mapa - Kontakt

 

icons eshop 02icons podporaicons info

 

Ventilátory a lokálne rekuperácie LIMODOR

Ventilátory vo vašej domácnosti sú z hľadiska kvality života veľmi dôležite. Pretože v kúpeľniach, wc, saunách, kuchyniach je veľmi vysoká vlhkosť. Ventilátory pomáhajú s odvetraním domácnosti a Vy sa tak nemusíte obávať nepríjemných plesní.  Prívod čerstvého vzduchu pri zatvorenom okne a protihluková ochrana pomocou zvukovej izolácie integrovanej v zariadení. Úspora nákladov na kúrenie v zimných mesiacoch vďaka efektívnej lokálnej rekuperácií. LIMODOR zvyšuje kvalitu života viacerými užitočnými vlastnosťami.

Vytlačiť

Vaše zdravie

 

Prečo práve LIMODOR?
Morálka. Veľkých ľudí dokáže vychovať len skúsená firma s pevnou morálkou. Takých veľkých ľudí, ktorí vyvíjajú, vyrábajú a neustále zdokonaľujú veľké veci. V prospech svojich zákazníkov aj vo svoj prospech. Poctivo. Takou firmou je rakúska firma LIMOT, takými veľkými ľuďmi sú jej zamestnanci a takými sú ventilátory a vetracie systémy LIMODOR.
Preto LIMODOR.

 

Kvalita. Každý výrobok prechádza medzioperačnými kontrolami a prísnym záverečným záťažovým testom. Zákazníkovi tak slúži iba dokonalý výrobok. Úsporne, spoľahlivo a dlhodobo – teda lacno. Niet čo reklamovať počas záručnej lehoty a takmer niet čo opravovať ani dlhé roky po záruke. V Rakúsku, Švajčiarsku a Nemecku slúžia aj staršie typy ventilátorov LIMODOR, ktoré boli inštalované pred 30-40 rokmi. Na Slovensku nebola žiadna oprávnená reklamáciu od roku 1991. Čestne však treba priznať kulantnú výmenu dvoch ventilátorov v záruke po neodbornej inštalácii. Podobne ako výmenu niektorých prvkov elektronických subdodávok – modulov času, vlhkosti, diaľkového ovládania a podobne.
Preto LIMODOR.

 

Zdravie a úspora. Áno – na trhu sú aj lacné ventilátory. Je len ťažko vyčísliteľné, koľko náhradných lacných ventilátorov treba kúpiť, aby slúžili spolu tak dlho ako jeden LIMODOR a koľko to stojí. Koľko stoja s tým spojené stavebné a inštalačné práce, obklady, nové maľovky - ak plesnivejú steny, koľko stojí zákazníkov čas a sklamanie. Koľko stoja straty tepla, kúpeľňové a WC-voňačky... Sme hlboko presvedčení, že ventilátory LIMODOR slúžia úspornejšie a šetria peňaženku. V kombinácii so splachovacím systémom Geberit, keď LIMODOR odsáva pachy priamo z WC misy, teda z miesta, kde vznikajú, je spokojnosť zákazníka ešte lepšia. 

 

Preto LIMODOR,
zbaví pachov a šetrí vaše zdravie a peňaženku.