Vytlačiť

Vaše zdravie

V kúpeľni a WC ohrozujú zdravie človeka pachy, vlhkosť, plesne a škodlivé mikroorganizmy. Každé vetranie, aj oknom, je lepšie ako žiadne. Dobrý ventilator je ešte lepší. Neruší a v pravý čas ticho a úsporne vyvetrá bez ochladenia miestnosti. Lokálna rekuperácia šetrí zdravie aj peňaženku. Tlakový ventilátor LIMODOR.

 

Prečo práve LIMODOR?
Morálka. Veľkých ľudí dokáže vychovať len skúsená firma s pevnou morálkou. Takých veľkých ľudí, ktorí vyvíjajú, vyrábajú a neustále zdokonaľujú veľké veci. V prospech svojich zákazníkov aj vo svoj prospech. Poctivo. Takou firmou je rakúska firma LIMOT, takými veľkými ľuďmi sú jej zamestnanci a takými sú ventilátory a vetracie systémy LIMODOR.
Preto LIMODOR.

 

Kvalita. Každý výrobok prechádza medzioperačnými kontrolami a prísnym záverečným záťažovým testom. Zákazníkovi tak slúži iba dokonalý výrobok. Úsporne, spoľahlivo a dlhodobo – teda lacno. Niet čo reklamovať počas záručnej lehoty a takmer niet čo opravovať ani dlhé roky po záruke. V Rakúsku, Švajčiarsku a Nemecku slúžia aj staršie typy ventilátorov LIMODOR, ktoré boli inštalované pred 30-40 rokmi. Na Slovensku nebola žiadna oprávnená reklamáciu od roku 1991. Čestne však treba priznať kulantnú výmenu dvoch ventilátorov v záruke po neodbornej inštalácii. Podobne ako výmenu niektorých prvkov elektronických subdodávok – modulov času, vlhkosti, diaľkového ovládania a podobne.
Preto LIMODOR.

 

Zdravie a úspora. Áno – na trhu sú aj lacné ventilátory. Je len ťažko vyčísliteľné, koľko náhradných lacných ventilátorov treba kúpiť, aby slúžili spolu tak dlho ako jeden LIMODOR a koľko to stojí. Koľko stoja s tým spojené stavebné a inštalačné práce, obklady, nové maľovky - ak plesnivejú steny, koľko stojí zákazníkov čas a sklamanie. Koľko stoja straty tepla, kúpeľňové a WC-voňačky... Sme hlboko presvedčení, že ventilátory LIMODOR slúžia úspornejšie a šetria peňaženku. V kombinácii so splachovacím systémom Geberit, keď LIMODOR odsáva pachy priamo z WC misy, teda z miesta, kde vznikajú, je spokojnosť zákazníka ešte lepšia. 

 

Preto LIMODOR,
zbaví pachov a šetrí vaše zdravie a peňaženku.